Privaatuspoliitika

Veebileht https://eesti-bonused.com (edaspidi meie) on portaal, mis vahendab Eestis tegutsevate ja reguleeritud online kasiinode uudiseid, uuendusi, pakkumisi jms. ning lisaks uudiseid mujalt maailmast suurtemate kasiinosündmustest. Näiteks uued kasiinomängud või suurte jackpot’ide võitjad.

Milliseid andmeid me kogume ja kuidas me neid kaitseme

Küpsised (Cookies)

Küpsised aitavad veebilehtedel meelde jätta kasutajate eelistusi, mis tõstavad naasva külastaja kasutajamugavust. Meie ei kasuta ühtegi küpsist, sest meil puuduvad vajadused nende jaoks. Reeglina küpsiseid kasutavad veebilehed, kuhu saab logida, kommenteerida või sisestada muid andmeid.

Manustatud (embed) sisu kolmandatelt veebilehtedelt

Google Analytics

Google Analytics on Google poolt loodud programm, mis aitab tuvastada, kui suur on veebilehe külastavus ja mida külastajad veebilehel teevad. Kõik informatsioon on täiesti anonüümne ning andmetena ei koguta isegi IP-aadressi. Andmetega kogutakse lihtsalt, kui palju mingit lehte külastatakse, kaua viibitakse jne. Isiklikku laadi informatsiooni, mis aitaks tuvastada isiku, ei koguta.

Kellele me kogutud andmeid jagama?

Me ei jaga andmeid kolmandatele osapooltele, vaid kasutame andmeid (Google Analytics) veebilehe liikluse monitoorimiseks ning selle alusel veebilehte muuta paremaks. Näitena, kui mõni lehekülg avaneb külastajatele kauem kui tavaliselt, siis teame, et peame seda lehekülge kiiremaks tegema, et pakkuda külastajatele paremat kasutajakogemust.

Kui kaua me andmeid säilitame?
Kuna meie ainsad kasutajate andmed pärinevad uudiskirjadest e-maili näol, siis antud e-maili kustuvad andmebaasist, kui kasutaja ei ole avanud 10 või enam uudiskirja; kasutaja on loobunud uudiskirja saamisest, klõpsates uudiskirja lõpus oleval «Lahku uudiskirjasaajate hulgast» või kasutaja on avaldanud isiklikult soovi, saates e-kirja admin@eesti-bonused.com

Mis õigused on Sinul oma kogutud andmetele?

Mistahes veebilehel on kasutajal õigus olla unustatud ehk kasutaja soovi korral tuleb kogutud andmed kustutada. Meie kasutame ainult uudiskirja e-maile ning uudiskirja andmetst saab loobuda ülaltoodud võimaluste kaudu. Peale seda uudiskirja saaja e-mail ning kogu eelnev informatsioon meie andmebaasist kustutakse.

Kuidas me andmeid kaitseme?

Kasutajate andmete kaitsmine on meie prioriteediks. Esimeseks ja kõige tähtsamaks on, et me kasutame väga kvaliteetseid majutusteenuseid, mis on tugevalt turvatud. Samuti kasutame alati kõige moodsamaid ja uuemaid turvalahendusi, nagu näiteks hoides kasutatava tarkvara alati uuena, erinevate moodulite lisamises veendume, et need vastavad turvalisusenõuetele ja pisemad lahendused, nagu näiteks.

Küsimuste korral saata kiri: admin@eesti-bonused.com